Měření složení těla - BODYSTAT

 

TO NEJLEPŠÍ Z BIOIMPEDAČNÍ ANALÝZY (největší evropský výrobce - www.bodystat.com Měření složení těla - BODYSTAZNÁTE Z TV POŘADU “JSTE TO CO JÍTE“.

Bioimpedanční analyzátory složení těla pracují na principu měření různých složek proudových odporů při průchodu referenčního vzorku tělesnými strukturami.

Následně jsou takzvanými predikčními rovnicemi vypočítány hodnoty složení – tuk, aktivní tělesná hmota celkově i s odpočtem vodního podílu, celková tělesná voda, aerobní kapacita, krevní tlak, hladina cholesterolu, síla stisku, plícní funkce, BMI, poměr pas a boky Komplexní pohled na lidské tělo, zdravotní riziko a vývoj jeho dalšího stavu včetně sledování trendů je naprosto unikátní.

Přístroje BODYSTAT se používají i pro medicínské účely. Vyšetření je rychlé, bezpečné, bezbolestné a pro kontrolu doporučené opakovat za 2-3 měsíce. Zpracování rovnic je pro všechny skupiny muži, ženy, děti různých věkových kategorií, aktivní sportovci, obézní i starší osoby 70 let.

PŘÍSTROJ BODYSTAT PŘEDSTAVUJE VE VŠECH PARAMATRECH NAPROSTOU ŠPIČKU V  PŘESNOSTI MĚŘENÍ A ANALÝZY VAŠEHO TĚLA.

 

Přístroj Bodystat používají přední špičkoví odborníci

III.INTERNÍ KLINIKA LK UK Praha,/ Klinika Gerontologické a metabolické péče FN Hradec Králové/ Katedra antropometrie FTVS UK Praha, /FTK UP Olomouc, /Laboratoř odd. tělovýchovného lékařství III. LF UK Praha, / IKEM Praha – Institut preventivního lékařství,/ oddělení sport. lékařství a funkční laboratoře GHC klinika,/ LF MU Brno – Ústav preventivního lékařství, pediatrická klinika FDN Brno, aj.

 

BODYSTAT VEDE, OSTATNÍ NÁSLEDUJÍ ZMĚŘÍME VÁM TUK A VODU - POMŮŽEME S ŽIVOTOSPRÁVOU

STUDIA SLENDER LIFE