Galvanic program

 

GALVANICKÝ PROUD NA OMLAZENÍ PLETI, REDUKCI VRÁSEK,  CELULITIDY, POVADLÉ A OCHABLÉ KŮŽE, ODBOURÁVÁNÍ PODKOŽNÍHO TUKU TĚLA NOVOU REVOLUČNÍ PATENTOVANOU TECHNOLOGIÍ.

ODHALTE TAJEMSTVÍ MLADISTVĚJŠÍHO VZHLEDU CO POUŽÍVAJÍ I SVĚTOZNÁMÉ CELEBRITY.

BEZBOLESTNĚ – RYCHLE – EFEKTIVNĚ.

VYNIKAJÍ KOMBINOVAT S RADIOFREKVENCÍ OBLIČEJE!

 

 

Galvanic program Galvanic program Galvanic program

 

Patentovaný Nu Skin Galvanic Spa System™, vyvinutý světovými vědci již v roce 2001, byl prvním na světe, který vám umožnil zažít efekty  opravdu revolučních technologií. Zaměřující se  na zdroje stárnutí a aby vám pomohly vypadat mladistvě, svěže, oslnivě – tzv. anti-age efekt. Vzdorovat procesu stárnutí a minimalizovat jeho účinky.

Velmi účinně žehlí vrásky, povadlou a povislou kůži, zpevňuje podbradek, zjemňuje hluboké nosoretní rýhy, vyhlazuje celulitidu  a efektivně odbourává podkožní tuk. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje svaly v obličeji, na krku a dekoltu. Potlačuje vizuální stránky stárnutí.

Galvanický proud se využívá ve zdravotnictví i jako kosmetická metoda!

Hlavním účelem „galvanické žehličky“  je detoxikace, omlazení pokožky, osvěžení  a vyhlazení vrásek a celulitidy. Uvolní se nečistoty, efektivně odbourá podkožní tuk  a  rozproudí  lymfa. Procedura doznívá ještě několik dnů  po ukončení. Speciální přípravky se zaměřují na hlavní zdroje stárnutí,  aby tak zachovaly mladistvý vzhled, omezily a redukovaly projevy stárnut. Pomáhají minimalizovat a zjemnit viditelné projevy tukových polštářů a celulitidy, vyrovnávají nerovnosti a vzhled dolíčků v kůži.

Pomáhají zvýšit buněčnou obnovu, která je nezbytná pro navrácení pokožky k její přirozené a zářivé textuře. Hydratuje a pomáhá vyhladit pokožku.

Nezávislé klinické studie hodnotícího dermatologa  ukázaly zlepšení v jemnosti  zlepšení jemnosti pokožky, liftingu a celkového vzhledu tukových polštářků a celulitidy .
Je vhodná k hloubkovému vyživení a vypnutí všech druhů pleti.


Máte první, zatím naštěstí sotva viditelné, vrásky?

Ani ty není radno podceňovat. Pleť stárne nejdříve zevnitř (už od 25. roku!) a dlouho vypadá, že se nic neděje. Jak rychle bude pokožka stárnout, je naprogramováno geneticky.

Tuto metodu používají i světoznámé celebrity jako Brad Pitt, který tuto skutečnost přiznal v německém časopise, Nicole Kidman, která prohlásila, že po červeném koberci chodí většinou po galvanickém ošetření nebo Sophia Loren, jež absolvuje galvanické „žehlení“ již téměř třicet let.

Galvanický proud je elektrický proud stejného výkonu stejnosměrného proudu. Nejčastěji se tohoto výrazu užívá ve spojení s bateriemi – galvanické články tj. elektrická baterie nebo-li zdroj stejnosměrného napětí. Pokud necháme kůží procházet elektrický stejnosměrný (galvanický) proud, rozdělí se snadno rozdělitelné látky na ionty.

Iontoforéza je metoda, která se používá k zavádění aktivních látek do pokožky pomocí elektrického proudu a vibračního systému, které je tak až o 70% efektivnější než bez jejího použití. To umožňuje dostat aktivní látky přes bariéru kůže do podkoží, kde skutečně účinkují, na rozdíl od mnoha prostředků, které se sice nanášejí na kůži, ale samotný efekt je minimální. Přímý dotyk  proudu na pokožku způsobí vibrace v podkoží, obnovuje krevní oběh ve tkáních, regeneruje buňky, pleť je donucena pracovat a dochází ke zlepšení buněčné výživy a vpravování aktivních látek přímo do podkoží.


Používáme   patentované přípravky

ageLOC® Body Shaping Gel
Směs ageLOC – vlastní technologie společnosti Nu Skin obsahuje specifické složky, které se zaměřují na arSuperMarkery, hlavní zdroje stárnutí, • Laminaria Digitata – pomáhá podpořit odbourávání tuků. • Teobromin (výtažek z kakaovníku pravého) - bylo prokázáno, že tlumí činnost jistého enzymu, který se nachází v tukových buňkách. Tlumení činnosti tohoto enzymu aktivuje odbourávání kožního tuku s výsledkem štíhlejšího a jemnějšího vzhledu.

ageLOC® Dermatic Effects
Směs ageLOC– patentovaná technologie společnosti Nu Skin obsahuje specifické přísady, které se zaměřují na arSuperMarkery, hlavní zdroje stárnutÍ, • Výtažek z Hibiscus abelmoschus – bohatý na výtažek z rostlinných lipidů, který pomáhá zklidnit volné radikály a snížit zjevnost celulitidy, • Výtažek z medu – přírodní alfa hydroxy kyselina, která pomáhá vyhladit pokožku, • Kyselina hyaluronová – pomáhá udržovat optimální hladinu hydratace.

NATURAL COLLAGEN INVENTIA® - ANTI-AGE GEL  i krém - Triple helix formula
Aktivní složky kolagen, elastin, caprylyl glykol, kyselina mléčná  

 

 

Galvanic program Galvanic program

 


Kontraindikace

Je určena k použití pouze na zdravou pokožku. Nepoužíváme  na otevřené rány, zanícenou pokožku, trpíte-li alergií na kovy, nebo pokud máte problematickou či přecitlivělou pleť. Těhotenství, používáte kardiostimulátor nebo podobný přístroj, trpíte epilepsií, máte kovové implantáty nebo v případě nemoci, horečnatého stavu.