Bezbolestná ultrazvuková Kavitace

 

Bezbolestná ultrazvuková Kavitace Tato metoda přestavuje první skutečnou alternativu chirurgickým zákrokům, tedy klasické operační liposukce.

 

Proč raději neinvazivní?

Na rozdíl od chirurgického zákroku je ošetření ultrazvukovým přístrojem bez rizika a bezbolestné. Provádí se ambulantně bez anestezie a bolesti. Pokožka zůstává nedotčena, bez jizev, pooperační péče /stahovadel apod./ i dlouhodobé rekonvalescence.

Představuje velmi elegantní a efektivní způsob jak nahradit finančně náročnou, invazivní a bolestivou operační liposukci.

Tato metoda nepoužívá žádné chirurgické zákroky, naopak plně využívá přirozených metabolických procesů lidského těla.

 

Revoluční metoda:

Okamžitý výsledek, bezbolestná aplikace a dlouhotrvající efekt dělají z ultrazvukových kavitací nejžádanější a nejmodernější technologii na trhu zaměřených na redukci objemu.

Výsledek v podobě zmenšení objemu o 2-6 cm je viditelný ihned po prvním šetření.

 

Proč se pro ni rozhodnout?

Trápí Vás přebytečná kila, nadměrný podkožní tuk nebo držíte diety a některá místa ne a ne zhubnout? Nevidíte na svém těle žádný rozdíl? Pak je právě pro Vás určena nová revoluční metoda bezbolestné, neinvazivní kavitace, odstraňující nedostatky, někdy nazývaná Liposukce 3. generace.

V současné době nejmodernější technologie pro formování postavy.

 

Co máte očekávat?

Výsledný efekt odbourání tukových buněk je trvalý – neboť dochází k jejich destrukci a následnému vyloučení, vyplavení lymfatickým a cévním systémem. Navíc tělo pracuje s vlastním tukem, na který je zvyklé, nejsou tam žádné další cizorodé chemické látky. V tomto je tato metoda naprosto unikátní a vysoce efektivní!!!!

Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 2 - 6 procedur, max 12 - s týdenním až dvoutýdenním rozestupem.

Nechte Vaše tuky odplavat, získejte nové křivky Vašeho těla a postavu o které jste vždy snila.

 

Indikace:

Zmenšení objemu tukové vrstvy, redukce tukových buněk, formování postavy, odstranění celulitidy, vypnutí a omlazení pokožky, stimulace kolagenu ale i zrychlení metabolismu a celková regenerace těla.

 

Co je to vlastně Kavitace?

Kavitace je známa a byla použita i v Kaplanově turbíně či vodním šroubu. Kavitace /z latinského cavitas – dutina/ – při formování postavy je vytvářena působením nízkofrekvenčních ultrazvukových vln na tělo. Dochází k tomu, že v tukových buňkách vznikají dutiny (kavity) které se zvětšují a velkou rychlostí se rozkmitají. Tímto tlakem dochází k porušení jejich membrán a následnému prasknutí, destrukci. Proces probíhá v hloubce max. 5 cm a nedochází k poškození povrchu kůže, nervů, cév ani vnitřních orgánů.

Obsah prasklé tukové buňky / tuk, voda a další příměsi/ se vylije do mezibuněčného prostoru. Volno tekuté prosakují do lymfatického a následně cévního systému. Dostatečným pitným režimem se do 3- 4 dnů vyplaví.

Tento dynamický proces doznívá v organismu 5 – 6 týdnů a výsledky jsou.

 

Kdo vyvinul tuto metodu?

Prof. Michele Zocchi Zakladatel této revoluční metody je Prof. Michele Zocchi, italský plastický chirurg, který vymyslel tuto techniku, je známa asi od roku 1990, takže poměrně mladá.

 

Kde se aplikuje?

Nejčastěji bříško, hýždě, boky, stehna, lýtka, paže, záda.

 

Pro koho je určena?

Určeno pro ženy i muže všech věkových kategorií, kteří chtějí mít pěkné křivky svého těla a nechtějí podstupovat chirurgické liposukce.

 

Co doporučujeme před Kavitací?

3-5 dnů před ošetřením a po celou dobu procedury je potřeba vypít minimálně 2,5 - 3 litry tekutin denně - pro lepší účinky. Nejlépe neperlivá voda nebo slabé čistící čaje. Vhodná je i nízkokalorická, lehčí strava, malé porce, nepřejídat se ale nehladovět. Omezit či pokud možno vyloučit pití kávy i alkoholu.

 

Pro představu a ilustraci:

 

Co dělat po Kavitaci?

V den procedury vynechat fyzicky namáhavou práci či sport, být v klidu, v teple, s dostatkem tekutin a relax. Doporučujeme lehčí stravu, můžeme pomoci i s jídelníčky či životosprávou ale v žádném případě nehladovět!! Snížit příjem soli, tuků, cukrů, alkoholu, kávy a chemických preparátů do těla. Další dny přidat přirozený pohyb, plavání či procházky na čerstvém vzduchu.

 

Jak se budete cítit?

Samozřejmě všechno je individuální! Po procedurách můžete cítit lehkou únavu z důvodu procesu, který probíhá v lymfatickém a cévním systému . Jsou ale klientky, které se cítily velice dobře a pochvalovaly si kolik měly energie.

Pro dostatečné odplavení z těla ven následně po proceduře doporučujeme lymfodrenáž - Lymfoven , velice vhodná je i Infrathermo procedura / prohřátí infračerveným světlem/ na odplavení z těla ven přes vylučovací orgány. Některé klientky mohou pozorovat po ošetření krátkodobé lehké začervenání, prokrvení "natečení" přibrání naobjemu v ošetřované oblasti, zejména na bříšku. Není na závadu, proces probíhá uvnitř těla, takže může reagovat i na blížící se menstruaci, ale druhý den zmizí max nepozději do 3dnů.

Úbytky můžete vidět hned ale jsou i postupné. Druhý den můžete vidět oblast po proceduře ještě zmenšenější a vyhlazenější. Opět je to ku prospěchu, protože nám v těle dochází k postupnému vyplavování tuků z těla.

 

S jakým přístrojem pracujeme?

V současné době jeden z nejlepších PROFI přístrojů na trhu. KAVITAČNÍ PŘÍSTROJ S FOTOREJUVENACÍ - OLIPODERMA – LIPO X

Jedná se o nízkofrekvenční ultrazvukovou technologii pro zmenšování tukové vrstvy a s fotorejuvenací - vypnutí kolagenových vláken LED světlem.

Každý kavitační přístroj vyvolává mechanické chvění. Čím je však použita vyšší frekvence, tím se snižuje prostupnost do podkožních tkání a obtěžuje klienta nesnesitelným pískáním.

Tento nejúčinnější a nejšetrnější přístroj NOVINKA na trhu však pracuje s frekvencí 25 - 28KHz, která lehce prostoupí až do 5 cm a rozbíjí tukové buňky a nejméně obtěžuje klienta ze všech přístrojů na trhu. Do celého procesu vnáší ještě ošetření fotorejuvenace.

 

Co to je Fotorejuvenace?

Fotorejuvenace je souhrnný název pro několik postupů. Hlavním principem této metody je tepelné narušení kolagenu v kůži. Důsledkem toho se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnost, pružnost a kvalitu pokožky.

Fotorejuvenace/ fotoomlazení/ je velmi šetrný postup a dochází k vypnutí kůže- liftingový efekt, což zejména ocení klientka s vytahanou kůži třeba po porodu.

Nahrazuje ošetření RF /radiofrekvence/ a dochází zde k přeměně podkožních tuků, v tukové buňce i mimo ní, z pevné formy triglyceridu na tekutou formu monoglyceridu, jež se následně vstřebávají do lymfatického systému a odbourávají v játrech lépe než triglyceridy uvolněné, ale dále neštěpené při chirugické ultrazvukové liposukci.

Zároveň v podkoží vzniklé teplo infračerveným světlem bude urychlovat metabolismus buněk a rozproudí krevní oběh, čímž usnadní odstranění tuku i odpadních látek způsobujících celulitidu. Tím, že kromě rozbití tukových buněk a tím zmenšení tukové vrstvy působíme na podkožní vazivo, dochází ke zpevnění a vyhlazení podkoží.

 

Kontraindikace:

 • onkologické onemocnění, kožní malignita probíhající nebo v anamnéze/ rakovina kůže/
 • aktivní kardiovaskulární onemocnění, transplantace srdce, ICHS
 • akutní infekční či virové onemocnění
 • implantovaný kardiostimulátor, automatický defibrilátor či jiné kovové materiály v těle
 • s velmi vážnými nemocemi jater a ledvin
 • kožní výplňové materiály /např. kolagen/ v místě ošetření
 • těhotenství / nejdříve po šestinedělí/
 • se sklonem k tvorbě krevních sraženin nebo s léky proti zvýšené srážlivosti krve, trombózy, embolie
 • multisystémová onemocnění /diabetes, hypertenze, ICHDK,
 • nelze provádět při silné menstruaci / max první a poslední den/

 

Možné vedlejší efekty při ošetření:

 • pocit pískání v středním uchu – klient/ka může během ošetření pociťovat pískání v středním uchu
 • zarudnutí kůže – může být přítomno v ošetřované oblasti a vymizí zpravidla během krátké doby, u citlivých jedinců i několik hodin
 • nevhodné při silné, krvácivé menstruaci / začátek či konec menstruace nevadí/

 

Před ultrazvukovým ošetření je nutno sundat z těla veškeré kovové předměty /šperky, náušnice, řetízky, náramky../, aby nemohlo dojít ke kontaktu s hlavicemi přístroje!

 

 

6 důvodů, proč Kavitaci právě u nás

 1. Dlouhodobé zkušenosti - provozujeme činnosti cvičení, masáží, rekondice a regenerace již od roku 1996 a máme dlouhodobé zkušenosti a praxi. V současné době se objevilo mnoho nových salonů na „bezbolestnou liposukci,“ kde si pořídili přístroj a očekávají, že přístroj za ně všechnu práci vykoná. Není to pravda. Aby se klientovi pomohlo ale neublížilo je potřeba mít vzdělání, praxi a zkušenosti a to my s 15 letou činností máme.
 2. Profesionální přístup - před prvním ošetřením probíhá konzultace, která je samozřejmě zdarma. My i klient musíme vědět, že je vše v pořádku a klient může kavitaci podstoupit. Poradíme, kde začít a co bude mít největší efekt. Je třeba znát anatomii těla, jeho fungování, správné nastavení a intenzita přístroje, tak aby výsledek byl co nejefektivnější.
 3. Osvědčení, akreditace a soustavné vzdělávání se - máme zdravotní vzdělání, spoustu osvědčení a akreditaci Ministerstva zdravotnictví. Jsme specialisté na lymfatické masáže, kterými se dlouhá léta zabýváme.
 4. Individuální přístup - našich klientů si velice vážíme.Je třeba přistupovat ke každému individuálně, nejsme roboti, každé tělo je jiné. Každý by měl mít pocit, že je jedinečný. Pro nás je každý klient výjimečný bez rozdíl věku, pohlaví či postavení.
 5. Spolupráce s odborníky za roky naší zodpovědné práce jsme si vybudovali důvěru a spolupráci s různými odborníky, zejména z oblastí lékařů ale i technických inženýrů. Podařilo se nám navázat i užší kontakty. Spoustu problémů a otázek s nimi řešíme. Zároveň nám i oni posílají svoje pacienty a klienty, kterým jsme zase schopni pomoci my.
 6. Kvalitní přístroje - pracujeme na kvalitních přístrojích, které splňují všechny certifikace norem.Zejména u kavitace je nejmodernější a nejšetrnější k lidskému organismu. Vzhled přístroje - zde bohužel platí, že méně znamená více. Nové řady přístrojů ve špičkových designech s různými typy stojanů znamenají pouze lepší vnější obal pro tentýž přístroj, s čímž jde ruku v ruce také navýšení ceny. Od ceny přístroje se pak samozřejmě odvíjí cena ošetření, klient pak bohužel v některých salonech neplatí za kvalitní technologii, ale za hezký vzhled, přídavné stolečky na kolečkách, stojany na sondy a další vymoženosti. Velikost zařízení nemá nic společného s jeho funkcí – funkční součástky jsou u všech přístroje téměř stejně velké. A ať se nám to líbí nebo ne ale přístroje údajně z Ameriky, Itálie či Francie byly stejně vyrobeny v Číně nebo Koreji.

 

Jak u nás procedura na modelaci těla s Kavitací probíhá?

Nejprve probíhá konzultace. Sepíšeme s Vámi anamnézu, zjišťujeme co máte za problémy, jakou životosprávu, pitný režim a od toho se odvíjí další jakou proceduru zvolíme na počátku. Musíme zjistit i v jakém stavu máte lymfatický systém a poučit o možných účincích.

Pokud je to pro klientku vhodné se vším co je tu uvedeno ji seznamujeme. Na začátku ji změříme abychom mohli porovnat po proceduře.

Uléhá na masérský stůl a v prvotní fázi musíme manuálně uvolnit lymfatické uzliny aby došlo k nastartování celého lymfatického systému a následné detoxikaci. Který salon toto neudělá dopouští se velkého omylu na klientkách. Pokud je lymfatický systém zanesený nemá se to pořádně kudy odplavit. Klientce to koluje v těle, nejsou pořádné výsledky a může ji být až špatně. Na tento problém si nám stěžovala spousta klientek, které byly už v jiných salonech. Ne vždy a všude je cena úměrná odpovídající kvalitě ošetření.

Po uvolnění lymfatických uzlin naneseme na klientku a d ané místo, s kterým budeme pracovat indiferentní sonogel. Spouštíme kavitaci. Aby byla ještě prospěšná a účinná pro organismus nesmí se dělat déle než 30- 40 min. Pokud děláme 2 končetiny bude čas rozdělen.Po celou dobu kavitace nám funguje fotorejuvenace, prohřátí infračerveným světlem a stimulaje kolagenu a pokožku.

Po kavitaci setřeme papírovým ubrouskem zbytek sonogelu a jdeme na další proceduru, kterou je podtlaková masáž – Vacupress. O této proceduře máme již hodně napsáno / viz vacupress/ Dochází tu k prohřátí a dalšímu tukovému odplavení.

Následně se klientka obléká do speciálního obleku a odchází do Infrathermo hubnutí/ viz příloha infrathermo hubnutí/ Pokud nemá ráda teplo jde do již zmiňovaného Lymfovenu/ viz Lymfoven/ aby došlo k řádnému vyplavení z organismu.

 

Co si vzít s sebou?

Vezměte si na sebe starší spodní prádlo,velký ručník, bavlněné ponožky tričko s dlouhým rukávem. V případě potřeby i prádlo na převlečení. Při procedurách na zadečku jsou vhodné spodní kalhotky tanga.

 

Kontraindikace:

 • onkologické onemocnění, kožní malignita probíhající nebo v anamnéze/ rakovina kůže/
 • aktivní kardiovaskulární onemocnění, transplantace srdce, ICHS
 • akutní infekční či virové onemocnění
 • implantovaný kardiostimulátor, automatický defibrilátor či jiné kovové materiály v těle
 • s velmi vážnými nemocemi jater a ledvin
 • kožní výplňové materiály /např. kolagen/ v místě ošetření
 • těhotenství / nejdříve po šestinedělí/
 • se sklonem k tvorbě krevních sraženin nebo s léky proti zvýšené srážlivosti krve, trombózy, embolie
 • multisystémová onemocnění /diabetes, hypertenze, ICHDK,
 • nelze provádět při silné menstruaci / max první a poslední den/

 

FOTOGALERII NAŠICH ÚSPĚCHŮ PŘIPRAVUJEME :-)