Vrásky redukce a omlazení obličeje

 

Najít způsob, jak je možné stárnutí obličeje zpomalit, jak si co nejdéle uchovat mladistvý vzhled. Pro ženy, je to velmi důležité. Nikdo však čas neumíme zastavit, tak alespoň zpomalit procesy stárnutí, v tom Vám můžeme pomoci!

 

Omlazení obličeje Omlazení obličeje

 

Vrásky jsou u mužů považovány za symbol moudrosti a vyzrálosti. U žen jsou vnímány především jako jednoznačná známka stárnutí a vada na kráse. Stárnutím dochází ke ztrátě kolagenových a elastinových vláken a pokožka se ztenčuje. Je povadlá a objevují se první vrásky, již od 25let, vlivem mimiky obličeje. Mimika každého z nás je daná geneticky a je u každého trochu jiná. Někdo má větší sklon k tvorbě vějířků okolo očí, jiný se zase mračí, když se soustředí nebo ho oslní slunce. S léty tyto opakované pohyby vytvářejí vrásky. Nejčastěji ošetřujeme mimické vrásky v horní části obličeje, které vznikají pohybem obličejových svalů a Oblast dolní poloviny obličeje s přechodem na krk a oblast dekoltu. Prohřátím podkoží obnovujeme kolagenní vlákna a tím kůži zpevňujeme - k tomu slouží radiofrekvence, galvanic systém i podtlakový lifting. Další metody, jako je přírodní kolagen, kyselina hyaluronova, vit. A, E, a různé druhy vzácných olejů, dodávají pokožce další důležité látky prospěšné pro její regeneraci.

 

Vrásky se dělí na

Mimické vrásky

Mimické vrásky, které odrážejí naše emoce prostřednictvím osmnácti svalů na tváři. Náš obličej pak většinou vysílá naši nejčastější náladu. Objevují se poměrně brzy. Jak již napovídá název, jejich příčinou je mimika – různé úšklebky, smích, ustaraný výraz – zkrátka obličeje, bez kterých se běžná lidská komunikace neobejde. Zpravidla po dvacátém věku života. Vrásky se tvoří i vlivem nesprávného odličování nebo utírání obličeje. Pro odstranění make-upu vždy používejte dostatečné množství kosmetických tamponů, odličujte od středu obličeje směrem ven. Pro osušení tváře ručníkem nestírejte a nedřete kůži, ale vysušujte opakovaným přiložením ručníku

Genetické vrásky

Vrozené dispozice se bohužel nedají ovlivnit. Někdo má pleť ještě ve čtyřiceti skoro jako miminko, jiný už s vráskami bojuje ve dvaceti letech, bohužel.

Vnější vlivy

Vrásky způsobené vnějšími vlivy bývají velmi patrné, často nejhůře odstranitelné. Postihují celý obličej, nejvíce čelo a okolí očí a úst. Viníky jsou kouření, zakouřené prostředí, sluneční záření, smog nebo mráz.

Způsobené věkem

Může počáteční ochablost pleti a změna textury, povadlé kontury obličeje, krku, dekoltu, ztráta kolagenových a elastinových vláken. Začíná kolem 40 věku.

Vrásky ze změny objemu

Jsou závislé na tukové tkáni. Tvář je nejcitlivější část těla, na níž je nejvíc vidět změna stravy, chronický stres či emocionální otřesy.

Takzvané „sleep wrinkles“

Jsou vrásky, na které si „zaděláváte“ různými polohami během spánku. Pozor na to, v jaké poloze spíte. Především v poloze na boku či břiše, postupně během života vznikají vrásky nad obočím, přes ně, zevně na tváři, na vnitřní partii tváře vedle nosu nebo v dekoltu.Vznikají během celého života. Nejjednodušší a nejlevnější rada je spát častěji na zádech. Existují však lidé, kteří v této poloze prostě spát nemohou. Pokud mezi ně patříte i vy, pořiďte si velký, měkký a prodyšný polštář, který vaši tvář zkopíruje, a na pleť tím pádem nebude vyvíjen takový tlak.

Hluboké vrásky

Čím je vráska hlubší, tím trvanlivěji je v pleti zakotvena.

 

Proti vráskám v našem studiu provádíme

 • LYMFODRENÁŽ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU (odborná masáž na odstranění otoků, kruhů pod očima, pročištění, omlazení obličeje, velice vhodná před nějakým větším chirurgickým zákrokem v obličeji či aplikaci botoxu, kys. hyaluron apod)
 • LIFTINGOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE (mechanická, osvěžení, prokrvení)
 • RADIOFREKVENČNÍ technologie LIFTINGU OBLIČEJE (neinvazivní, obnovení kolagenových a elastinových vláken, vypnutí a omlazení, klinické studie)
 • GALVANIC SYSTÉM (galvanické proudy s patentovanými gely, vypnutí, opmlazení)
 • VAKUOVÉ MASÁŽE (edodermoterapie, baňky, mechanická terapie)
 • INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE A HLAVY
 • NATUREL KOLAGENOVÝ GEL(světově uznávaný patent)
 • KYSELINA HYALURONOVA
 • VYŽIVUJÍCÍ RETINOL - Vit A.
 • SPECIÁLNÍ KRÉMY S KOLAGENEM
 • ARGANOVÝ OLEJ – MAROCKÉ ZLATO
 • OBLIČEJOVÁ GYMNASTIKA (pomáhá i na dvojitou bradu)
 • NUTNÝ PITNÝ REŽIM!!!!

 

Omlazení obličeje Omlazení obličeje Omlazení obličeje

 

 

Rozmazlujte se příjemnou masáží

Pravidelná masáž krku s použitím přírodních olejů je skvělý způsob, jak v oblasti krku zlepšit krevní oběh a zachovat ho pevný a mladistvý. Po kvalitní masáži se krční svaly příjemně uvolní a pokožka se stává pružnější.. Pár kapek oleje zahřejte v dlaních a bříšky prstů zlehka masírujte od dekoltu směrem nahoru k bradě. Přitom postupujte od středu krku nejprve na jednu a pak na druhou stranu. Dbejte na to, abyste na kůži netlačily a masírovaly do té doby, než se olej či krém vsákne. A co je ještě podstatné? Kromě toho všeho věnujte pozornost správnému držení těla při sezení nebo při jiných činnostech, protože je velmi důležité, abyste necítily v krku žádné napětí. Začněte svůj den s několika protahovacími cviky na krční svaly, abyste zabránily tvorbě povislé kůže a vrásek i na krku a dekoltu. Zasloužíte si náležitou péči bez ohledu na věk. NIC SE OVŠEM NEVYROVNÁ TOMU, KDYŽ VÁM PŘÍJEMNOU MASÁŽ UDĚLÁ NĚKDO DRUHÝ!!

 

 

Omlazení obličeje Omlazení obličeje

 

 

Rizika a kontraindikace vyhlazení vrásek

těhotenství, epilepsie, poruchy srážlivosti krve, dermatitida, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně

 

... a úplně nejlepší prevencí proti vráskám je mít se rád, být zdravý a usměvavý. Drobné vrásky kolem očí způsobené úsměvem a pozitivním myšlením jsou NEJKRÁSNĚJŠÍ!

 

Omlazení obličeje