Reflexní masáž přístrojová

 

Obohaťte svůj život poznáním jedné z nejstarších přírodních uzdravovacích metod a přispějte tak k lepšímu zdraví nejen Vás samotných, ale i lidí, na kterých Vám záleží.

 

Reflexní masáž přístrojová Reflexní masáž přístrojová

 

O reflexologii

Reflexologie nohy a rukou je nesmírně účinná forma terapeutické práce. Naše chodidla a dlaně jsou přesným odrazem celého těla. Každou jeho nedokonalost a nerovnost, každé místo, které se na našem těle nachází v nerovnováze, chodidla a dlaně zobrazí. Prací s jednotlivými reflexními zónami a ploškami vytváříme základní předpoklady k prevenci a stimulaci mnoha chronických onemocnění. Zároveň můžeme odhalit oslabené orgány ještě dříve, než by mohlo dojít k jejich fyzickému onemocnění. Stlačováním příslušných bodů lze nejen vyvažovat energetickou rovnováhu vnitřních orgánů, ale i ulevit od bolesti, nahromaděného napětí, rozproudit tok energie v těle a celkově tak navodit pocit uvolnění. Touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a přivádíme tělo k jeho přirozené harmonii. 

V našem studiu SLENDER LIFE provádíme reflexní masáže na přístroji ROLLETIC, který krásně promasíruje jednotlivé reflexní body. Masáž trvá 10-30 min, dle stavu a řešení konkrétního problému.

Stimulační účinky Rolleticu, dosahují pomocí masáže v oblastech akupunkturních drah. Dalším příznivým efektem masáže je uvolňování endorfinů. Tyto látky tiší bolest, způsobují pocit uvolnění, tělesného blaha a spokojenosti. Využití masážního stroje Rolletic má široké možnosti. Způsob aplikace je jednoduchý a bezpečný.

Pojďte objevit a prozkoumat další rozměr reflexní terapie. Tímto spojením držíme v rukách velmi cennou příležitost, jak na tělo nahlížet a pracovat s ním v novém celostním kontextu. 

 

Reflexní masáž přístrojová Reflexní masáž přístrojová

 

Kontraindikace

  • Akutní infekční onemocnění , horečnaté stavy
  • Chronické onemocnění jater, ledvin a srdce
  • Nádorová onemocněni
  • Záněty žil – trombózy
  • Hemofilie
  • Kostní TBC
  • Osteoporóza nejvyššího stupně